İşlem Sonucu
Kapat
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Kuluçka Makinesi, Çıkım Makinesi ve Yedek Parçaları - YCL Kuluçka

ÜRETİM

Yaklaşık on yıllık tecrübe ile profesyonel makine imalatı yapmaya başladığımızdan bu zamana dek kullandığımız cihaz ve ekipmanlar en kaliteli ve en randımanlı parçalar olmuştur.


Tam otomatik kuluçka makinelerinde kullandığımız ısı, nem ve çevirme kontrol cihazı olan, alanında en iyi, ısı ve nemi çok hızlı algılayıp tepki verebilen, Eforstar marka ve YCL Kuluçka’ya özel kalibre ayarları ile üretilen HT-24-C4 cihazıdır.


Kullandığımız ve satışını yaptığımız kauçuk spiral ısıtıcının hızlı ısınıp hızlı soğuyan, birçok denemelerimizde görerek daha uygun fiyatlı bile olsa diğer ısıtıcıları kullanmak yerine kauçuk spiral ısıtıcıyı sizlere sunmayı tercih ettik.


Kuluçka makinesinde fanların ısınması çok büyük problemdir. Makinelerimizde kullandığımız ve satışını yaptığımız bilyalı iç hava dolaşım fanları ise maliyeti düşük ve ısı dengesini bozan yataklı ve salyangoz fanlara kıyasla çok daha verimli ve ısınma yapmayan üründür. Birçok marka ve modelin içerisinden denenmiş ve testlerle seçilmiş ürünlerdir.


Yıllardır tecrübe ettiğimiz ve kuluçka makinesini kendisi yapmak isteyenlere tavsiye ettiğimiz bir diğer konu ise makinelerimizde kullandığımız davlumbaz sistemidir. Bu sistem kuluçka makinesi sektöründe ilk ve tek, yılların birikimi ile denenmiş ve tam verim sağlayan iç hava dolaşım sistemidir.


 Sonuç olarak YCL KULUÇKA yılların deneyimi ve kaliteli ürün yelpazesi ile hem ekipman temini, hem de fikir açısından yardımcı olarak siz kullanıcılarına hizmet etmeye devam etmektedir.