Alışveriş sepetiniz boş!

Hobi Kuluçka Makineleri

Hobi kuluçka makineleri kanatlı hayvan severlerin günlük işlerinin dışındaki boş zaman uğraşıları için idealdir. Çok rahatlıkla kullanabileceği tam otomatik makinalardır. Tamamen otomatik olmasından ötürü fazla zamanınızı almaz. Hobinizi geliştirmeye ve hatta profesyonelleşmeye kadar geliştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz tavuk ve horoz sayısına göre değişik modeller mevcuttur.

Hobi Kuluçka Makineleri ortak Özelliği:

Dijital elektronik kontrol paneli tamamen otomatiktir. Bundan dolayı olması gereken 37,6’lık dereceyi ısı sensörlü vasıtasıyla otomatik ayarlar. İki saate bir yumurtaların viyol içerisinde 90-120 saniye arasında otomatik olarak çevirir ve her makinemin kontrol paneline bağlı nem müşiri vardır. Böylece makine içerisindeki nem oranını takip edebilir ve gerektiğinde su ilave ederek veya azaltarak gerekli nem oranını siz ayarlayabilirsiniz.

Hobi Kuluçka Makineleri Modelleri:

Piyasada iki yumurtalıktan başlayan ve sürekli artarak devam eden kuluçka makinaları mevcuttur.

Ancak fiyat ve kalite bakımından hobi amacı ve daha ileriye dönük en uygun makinalarımız aşağıdaki gibidir.

12’lik Kuluçka Makinası: Kaz yumurtası içinde uygundur, bıldırcın ve keklik yumurtası kapasitesi yumurta boyuna bağlı olarak dört katıdır yani 48’dir.

24’lük Kuluçka Makinası: Kaz yumurtası içinde uygundur, bıldırcın ve keklik yumurtası kapasitesi yumurta boyuna bağlı olarak dört katıdır yani 96’dır.

36’lık Kuluçka Makinası: Kaz yumurtası içinde uygundur, bıldırcın ve keklik yumurtası kapasitesi yumurta boyuna bağlı olarak dört katıdır yani 144’dür.

48’lik Kuluçka Makinası: Kaz yumurtası içinde uygundur değildir, bıldırcın ve keklik yumurtası kapasitesi aynıdır yani 48’dir.

56’lık Kuluçka Makinası: Kaz yumurtası içinde uygundur değildir, bıldırcın ve keklik yumurtası kapasitesi aynıdır yani 56’dır.

96’lık Kuluçka Makinası: Kaz yumurtası içinde uygundur değildir, bıldırcın ve keklik yumurtası kapasitesi aynıdır yani 96’dır.

112’lik Kuluçka Makinası: Kaz yumurtası içinde uygundur değildir, bıldırcın ve keklik yumurtası kapasitesi aynıdır yani 112’dir.

Bu işe gönül veren tüm hayvan severler herhangi sorunuz veya desteğe ihtiyacınız varsa bize hafta içi cumartesi günü dahil saat 09:00 – 19:30 arasında +90 242 60 60 180 numaralı telefondan veya info@kuluckamakina.com ulaşabilirsiniz.

CAMKIRAN KULUÇKA MAKİNALARI