Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda

Camkıran Kuluçka Makinaları Kimdir...

CAMKIRAN TURİZM TAŞ. REK. ORG. TEKS. TİC. LTD. ŞTİ müşterilerine en iyi teknoloji ve en iyi kaliteyi sunma ideolojisiyle orta kapasiteli Kuluçka makinaları ile büyük kapasiteli Kuluçka manikalarının Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır. 2013 yılından beri yurtdışı menşeili küçük kapasiteli Hobi, Çiftlik ve Sanayi Tipi Kuluçka makinaları ve Aksesuarlarının Türkiye genel dağıtıcısıdır.

Kuluçkaya yeni başlayanların, çocuklarına hayvan sevgisini aşılamak isteyen ebeveynlerin, kanatlı yetiştiriciliğine yönelik eğitim veren üniversite ve teknik liselerin, veterinerlik ve ziraat fakültesi öğrencilerinin, değerli, nesli tükenmekte olan kanatlıların popülasyonunu arttırmak isteyen hayvanat bahçelerinin, özel çiftlik sahiplerinin ve kendi işlerini kurmak isteyen yatırımcıların Bıldırcın, Sülün, Keklik, Tavuk, Ördek, Hindi, Kaz, Devekuşu, Oyun kuşları, Egzotik kuşlar, Su kuşları ve Vahşi kuşlar gibi kanatlılara yönelik teknik ekipman, danışmanlık ve proje hizmetleri vermektedir.

Şirketimizin başarısı profesyonel takım çalışmasıdır. Hem satış öncesi hem de satış sonrası müşteri desteği, yüksek teknolojili ve kullanımı kolaylaştıran tasarım Türkiye’deki kullanıcılarına bilgilerini ve tecrübesini paylaşmasıdır. Kanatlı Hayvan yetiştirmeyi kolaylaştıracak ekipmanlarla kanatlı hayvan sektörüne katkıda bulunmaktadır. (Yavru büyütme kafesleri. Bıldırcın Piliç kafesleri, Bıldırcın yumurta kafesleri Keklik kafesleri, dizaynları ve projeleri devam eden diğer ekipmanlar).